O firmie

„NITZSCHE” Sp. z o.o. z siedzibą w Ćwiklicach jest Spółką córką bawarskiej firmy NITZSCHE GmbH, działającej nieprzerwanie od 1976 roku , dostarczając wysokiej klasy odzież ochronną na rynki krajów Unii Europejskiej.

W 2018 roku rozpoczęliśmy 20 rok naszej działalności w Polsce. Przez wszystkie te lata rozwijamy posiadaną wiedzę , udoskonalamy wzornictwo i wdrażamy nowe technologie. Lata 2006-2007 były szczególnie znaczące dla rozwoju naszej firmy. Okres ten zaowocował powstaniem nowej siedziby „skrojonej na miarę”, jeżeli chodzi o potrzeby nasze i odwiedzających nas Klientów.

Dysponujemy:

  • nowoczesnym systemem CAD do projektowania odzieży,
  • szybką linią do precyzyjnego rozkroju tkanin,
  • stałą wykwalifikowaną załogą zajmującą się produkcją,
  • dobrze zorganizowanym butikiem do obsługi Klienta.

Co cechuje naszą odzież dla ratownictwa medycznego?

Wysokiej klasy tkaniny, laminaty oraz materiały odblaskowe

Mocne nici

Szerokie spektrum rozmiarów

Indywidualne oznakowanie na życzenie klienta

Zachęcając Państwa do współpracy gwarantujemy w zamian profesjonalnie wykonaną i trwałą w użytkowaniu odzież.

Cały asortyment odzieży znajdującej się w naszej ofercie jest produkowany w Polsce, co ma ogromne znaczenie jeżeli chodzi o jakość wykonania, możliwość dopasowania odzieży na sylwetki nietypowe, łatwość dokonywania zamówień i terminową realizację.

Współpracujemy z liderami światowymi w produkcji tkanin i dodatków odzieżowych, aby móc zagwarantować Państwu najwyższą jakość i powtarzalność produktu przez wiele kolejnych lat.

Tworzona przez nas odzież charakteryzuje się komfortem użytkowania, długowiecznością a także wysokim stosunkiem jakości do ceny. To nieodłączne cechy naszych produktów. Każdy nowy model poddajemy testom pod względem spełniania norm i przydatności w najsurowszych warunkach. Kontrolujemy jakość wykonania na każdym etapie produkcji.

Na życzenie Klientów chcących wyróżnić własna firmę tworzymy indywidualne kolekcje odzieży. Wszystkie te atuty w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w produkcji odzieży dla służb ratowniczych czynią z firmy NITZSCHE niezwykle atrakcyjnego partnera.

Dziękując Państwu za zainteresowanie naszą firmą, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z prezentowana przez nas ofertą.