firma

"NITZSCHE" Sp. z o.o. z siedzibą w Ćwiklicach jest Spółką córką bawarskiej firmy NITZSCHE GmbH, działajacej nieprzerwanie od 1976 roku , dostarczając wysokiej klasy odzież ochronną na rynki krajów Unii Europejskiej. W 2013 roku rozpoczęliśmy 15 rok naszej działalności w Polsce. Przez wszystkie te lata rozwijamy posiadaną wiedzę , udoskonalamy wzornictwo i wdrażamy nowe technologie. Lata 2006-2007 były szczególnie znaczące dla rozwoju naszej firmy. Okres ten zaowocował powstaniem nowej siedziby „skrojonej na miarę ” , jeżeli chodzi o potrzeby nasze i odwiedzających nas Klientów.
Dysponujemy nowoczesnym systemem CAD do projektowania odzieży, szybką linią do precyzyjnego rozkroju tkanin, stałą wykwalifikowaną załogą zajmującą się produkcją , a także dobrze zorganizowanym butikiem do obsługi Klienta.

Cały asortyment odzieży znajdującej się w naszej ofercie jest produkowany w Polsce, co ma ogromne znaczenie jeżeli chodzi o jakość wykonania , możliwość dopasowania odzieży na sylwetki nietypowe, łatwość dokonywania zamówień i terminową realizację. Współpracujemy z liderami światowymi w produkcji tkanin i dodatków odzieżowych , aby móc zagwarantować Państwu najwyższą jakość i powtarzalność produktu przez wiele kolejnych lat.firma Tworzona przez nas odzież charakteryzuje się komfortem użytkowania , długowiecznością a także wysokim stosunkiem jakości do ceny. To nieodłączne cechy naszych produktów. Każdy nowy model poddajemy testom pod względem spełniania norm i przydatności w najsurowszych warunkach. Kontrolujemy jakość wykonania na każdym etapie produkcji.

Na życzenie Klientów chcących wyróżnić własna firmę tworzymy indywidualne kolekcje odzieży. Wszystkie te atuty w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w produkcji odzieży dla służb ratowniczych czynią z firmy NITZSCHE niezwykle atrakcyjnego partnera.

Dziękując Państwu za zainteresowanie naszą firmą, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z prezentowana przez nas ofertą.


Zachęcając Państwa do współpracy gwarantujemy w zamian profesjonalnie wykonaną i trwałą w użytkowaniu odzież .